Projektanci

Zip Fashion

Marka biżuterii handmade tworzona z zamków błyskawicznych, projektowana z pasją oraz zamiłowaniem do oryginalnych rozwiązań. To odważne i designerskie dodatki, których niebanalność zachwyca, a stylizacji dodają rockowego look’u i stylu.

ZipFashion charakteryzuje przede wszystkim nietuzinkowość, oryginalność i niepowtarzalność. Biżuteria wykonana dla kobiet ceniących piękno, odwagę i niezależność.

Le Szapo

Nietuzinkowy, polsko-francuski sklep z  kapeluszami od projektantów z całego świata.
Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku  i na każdą porę roku proponujemy  wszystkie typy nakryć głowy.

Odkrywając nasz świat kapeluszy znajdziesz także wiele innych akcesoriów od niszowych polskich i francuskich projektantów.

Hojnazka

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Dietetyczka z wielką pasją do tworzenia mody, miłośniczka zwierząt oraz zdrowego jedzenia, kolekcjonuje miniatury. Projektując ubrania dla konkretnych osób, wykorzystuje swoją wiedzę na temat różnych typów sylwetek oraz ich mankamentów w taki sposób, aby sylwetka sprawiała wrażenie proporcjonalnej (nawet jeżeli w rzeczywistości nie jest). Tworząc modę, poszukuje ciekawych form konstrukcyjnych. Nie wyklucza, że w przyszłości zajmie się projektowaniem kostiumów scenicznych, natomiast w najbliższej przyszłości chce tworzyć modę użytkową i już myśli o własnej linii ubrań.

Jej pierwsza kolekcja „„You talk too much”” była prezentowana na takich pokazach jak: na Cracow Fashion Week, Warsaw Fashion Street, Cracow Fashion Square, Virus Fashion Lithuania, Mercedes-Benz Fashion Week Central Europe (Budapest), Admiralty Needle in Russia (Petersburg).  

Fotografowie

Aleksandra Zdeb

Jako fotograf pracuje w Krakowie oraz Warszawie. Zajmuje się głównie fotografią portretową i modową. Dla własnej frajdy zdarza jej się również robić zdjęcia dokumentalne i uliczne. Przez rok studiowała fotografię, ostatecznie postanowiła jednak przypiąć sobie łatkę samouka.

Jej styl jest przejrzysty, graficzny i odważny. Lubi podejmować nowe wyzwania, a każda sesja to dla niej coś nowego do odkrycia. Pracuje zarówno w czarno-bieli, jak i w kolorze.

Eva Hajduk

Jest niezależną fotografką. Oprócz projektów własnych realizuje zamówienia komercyjne i prowadzi Kursy Fotografii. Realizuje równocześnie kilka projektów, w których współpracuje między innymi z osobami z niepełnosprawnościami.

Posługuje się techniką cyfrową i negatywową. Interesuje ją człowiek w wielu kontekstach, szczególnie miejsce kobiety w społeczeństwie. Jest zwolenniczką poglądu, że dobra fotografia broni się sama, a obraz mówi więcej niż opis. Pasjonują ją także wyprawy o charakterze eksploracyjnym.

Dorota Kiełucka – Zając

Z wykształcenia Architekt po Politechnice Krakowskiej, ale to fotografia jest jej największą pasją, którą uprawia od lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie fotografii oraz projektowania graficznego. Uczestniczyła w wielu konkursach fotograficznych, brałam udział w licznych wystawach i warsztatach.

dorota kiełucka

Bartosz Głowacki 

Założyciel StudioPozaKadrem

Niedoszły psycholog, były DJ – w końcu znalazł wszystko czego szukał w fotografii. Głównie zajmuje się fotografią portretową, beauty, fashion oraz sesjami inscenizowanymi. Ale równie chętnie podejmuje się reportażu, sesji biznesowych czy fotografii architektury. Uważa zawężanie samemu sobie horyzontów za niezbyt zdrowy objaw, dlatego stara się być otwarty na wszelkie dziedziny fotografii i pracuje nad ciągłym rozwojem umiejętności. Prywatnie uwielbia dobre kino i kocha wszystkie psy tego świata. 

Make Up Artist

Beauty-Art Szkoła wizażu i stylizacji Beaty Małachowskiej

Założycielem i dyrektorem szkoły jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech. Szkoła „Beauty-Art” istnieje na rynku Polskim już 25 lat. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą wizażystów i stylistów wizerunku. Od wielu lat owocnie rozwija się współpraca placówki z modowymi czasopismami oraz agencjami modelek. „Beauty-Art” tworzy kompleksową obsługę w zakresie makijażu i stylizacji.

Uczniowie szkoły uczestniczą w pracach przy sesjach zdjęciowych, animacjach firm kosmetycznych, wyborach Miss Polonia, Miss Uniwersum, konkursie THE LOOK OF THE YEAR oraz licznych pokazach mody.

Zajęcia i warsztaty prowadzone są przez współpracujących ze szkołą wybitnych makijażystów, stylistów, charakteryzatorów teatralnych, telewizyjnych, filmowych, fotografów i projektantów mody. Absolwenci szkoły pracują dla renomowanych firm kosmetycznych, telewizji, czasopism kobiecych, świata mody i reklamy oraz na potrzeby show-biznesu w kraju i za granicą.

Szkoła współpracuje z Fundacją Gotowi Na Zmiany od pierwszego pokazu „Tacy sami poza podziałami” – praktykantki zawsze są solidnie przygotowane i dokładają wszelkich starań by makijaż był perfekcyjny, a model czy modelka czuli się bosko.

 

Justyna Kania 

Jej miłość do makijażu zaczęła się stosunkowo niedawno, od obserwowania znanych makijażystek w mediach społecznościowych. Postanowiła ćwiczyć makijaże na sobie, na swojej siostrze i koleżankach. Wtedy odkryła, że robienie makijaży jest jej pasją i jest to coś co chce robić w przyszłości.

Z Fundacją współpracowała po raz pierwszy przy okazji sesji zdjęciowej promującej pokaz mody „Tacy sami poza podziałami”. Od tej pory pozostaje w stałym kontakcie z zespołem.

 

Justyna Pardela

Makijaż jest jej pasją od zawsze. Lubi sprawiać, że kobieta czuje się pięknie i wyjątkowo.  Chętnie pracuje z klientami prywatnymi, ale także przy sesjach zdjęciowych i różnych eventach. Z wykształcenia jest pedagogiem, co pozwala jej na indywidualne podejście do każdego klienta i zrozumienie jego potrzeb.

Dominika Orlińska

Ma mnóstwo pomysłów i zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientek. W każdą pracę wkłada całe swoje serce. Łatwo nawiązuje kontakty z nowymi osobami, co ułatwia jej rozmowę i stworzenie miłej atmosfery pracy. Zawsze stara się, by klientka była zadowolona i nie ma dla niej lepszej nagrody niż uśmiech drugiej osoby po zobaczeniu efektu końcowego!

Dominika Orlińska

Kamila Rakoczy 

Wizaż jest jej bliski już od czasów podstawówki. Zaczęło się od podkradania kosmetyków mamie, kupienia pierwszych własnych kosmetyków, a potem poszło już z górki. Aktualnie jest na etapie szukania swojego miejsca w świecie wizażu, dlatego też chętnie próbuje różnych technik i jest otwarta na nowe pomysły.

Magdalena Sznajder – absolwentka

Makijażem interesuje się od zawsze, ale jej przygoda z nim zaczęła się dopiero kilka lat temu. Zawsze stara się, aby makijaż pasował zarówno do typu urody jak i osobowości jej klientów, oraz do charakteru sesji czy filmów. Pracuje na profesjonalnych i sprawdzonych kosmetykach, a higiena pracy jest u niej podstawą. Tworzenie makijażu to jej ogromna pasja, w której, jak sama mówi, nie zmienia ludzi, ale pomaga im być lepszą wersją samych siebie.

Natalia Sobierajska

 

Fryzjerzy