Szkoły

Założycielem i dyrektorem szkoły jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech. Szkoła „Beauty-Art” istnieje na rynku Polskim już 25 lat. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą wizażystów i stylistów wizerunku.

More

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) to niezwykle ceniona polska szkoła projektowania mody, której absolwenci zdobywają liczne nagrody w krajowych i zagranicznych konkursach.

Wykładowcami szkoły są wyłącznie czynni zawodowo projektanci mody, styliści, technolodzy i konstruktorzy ubioru, którzy wiedzę teoretyczną w doskonały sposób wiążą z wypracowanym, profesjonalnym warsztatem. W szkole można spotkać także gwiazdy mody i znanych dziennikarzy, którzy przyjeżdżają regularnie na gościnne wykłady.

More

W Szkole Kreatywnej Fotografii spotkasz ludzi, których łączy prawdziwa pasja tworzenia, szczera przyjaźń i skuteczna współpraca.
Wykładowców i studentów, którzy tego, co robią nie nazywają pracą, a przyjemnością. Poszukując najlepszych ujęć stają się cierpliwymi obserwatorami rzeczywistości, uczą się ją analizować, komentować i interpretować cały czas na nowo.

More